Property Assessor

Career opportunities

Oportunitati de cariera la Agentia Imobiliara Casa PitasDaca esti in cautarea unui loc de munca sau vrei sa iti deschizi propria afacere in domeniul imobiliar ai ajuns unde trebuie.

Pitas Imobiliare angajeaza brokeri imobiliari.

Responsabilitatile consilierului vor fi:

- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
- Analizarea proprietatilor si stabilirea conditiilor de colaborare cu proprietarii
- Prezentarea ofertelor clientilor interesati
- Medierea negocierilor intre parti

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:

- experienta obligatorie in domeniul imobiliar sau vanzari directe (minimum 2 ani).
- cunostinte PC
- bune abilitati de comunicare,negociere,vanzare si organizare
- aspect fizic placut
- persoana organizata (gestionare eficienta a timpului)
- permis de conducere cat B
- masina personala (OBLIGATORIU)

Oferta:
Salariu fix + Comision
Cea mai performanta baza de date
Mediu de lucru tanar si activ
Conditii de lucru la cel mai inalt nivel
Posibilitati de avansare

Daca vrei sa iti deschizi propria afacere imobiliara atunci poti intra in echipa noastra si sa fii propriul tau sef prin intermediul francizei Pitas.

Franciza Pitas are cea mai atractiva oferta de pe piata:

Taxa Achizitie Franciza – 0 RON
Comisionul Agentului – 50%
Redeventa lunara : 100 RON

Tu decizi cum vrei sa lucrezi in imobiliare!
Te asteptam in echipa noastra!

Secretariat - PITAS Imobiliare

Front Desk

Aria de expertiza Informatii Generale

Mobil: 0264222222

Tel: +40 264 222 222

secretariat@pitas.ro